Uživatel nepřihlášen
Blok blog
RSS kanál blogu
Píše: Narw - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Blok blog

Můj první blog - Nejlepší gaučové hry pro 2 a více hráčů

Úterý 6.6.2017 13:46 - Autor: Narw
To se mi líbí

Můj první blog - Nejlepší gaučové hry pro 2 a více hráčůZdravím všechny příznivce herní zábavy. Má přezdívka je Narw. Již delší dobu přemýšlím o založení herního blogu a nyní mám trochu času to konečně odstartovat. Je mi 23 let, jako první "stroj" na hraní jsem měl doma Amigu a pak už jsem přešel na éru Playstationů. Crash, Spyro, Rayman, atd. jsou hrami mého dětství. Doufám, že zde jsou hráči podobného vkusu a mé články najdou alespoň někoho, koho potěší.

Jak už jsem naznačil, hraji pouze na konzoli (v současnosti PS4), tudíž tu nikdy neuvidíte články o Steamu, LoLku a dalších, pro mě nepodstatných věcech. Rád bych zde prezentoval články týkající se her samotných, jejich přesahu do našeho běžného života a také články zabývající se herními zajímavostmi a trendy posledních let.

Dnes bychom se podívali na 5 nejlepších (dle mého) her na PS4 pro dva a více hráčů. Budu se zabývat pouze couch hrami, tzn. hrami, kde hráči sedí vedle sebe v místnosti. Dnes bohužel vymírající koncept má spousty fanoušků a často je opomíjen. Čas strávený s přáteli při hraní na konzoli je pro mě osobně jednou z nejlepších možností jak tento čas využít. Pozvěte kámoše, vezměte nějaký dobrý pití, občerstvení a hraní může začít!

Rocket League


Rocket League se stal velkým fenoménem minulého a části předminulého roku. V podstatě jde o to se svým autíčkem a týmem dopravit míč do soupeřovi branky. Triviální? Možná ano. Návykové? Rozhodně. Když jsem hru viděl poprvé, říkal jsem si, že to je hra, která omrzí během pár hodin. Nyní? Nahráno přes 100 hodin.

Rocket League je také jednou z mála her, které v současnosti podporují split-screen. S kamarádem můžete hrát buď proti sobě, proti botům nebo se můžete připojit do online zápasů. Nevýhodou hraní přes split-screen je, že přicházíte o část obrazu a vysoké míče se tak vážně špatně vybírají, protože je vidíte na poslední chvíli. Jinak je to ale skvělá možnost jak se večer zabavit. Pokud si k tomu dáte pár piv, zábava se násobí :-)

FIFA


Pokud jste se nikdy s kamarádem nepohádali o to, zda byl tohle faul, tak jste houby hráči! FIFA nás hráče provází již spoustu let a já na ní nedám dopustit. Existuje zde určitá konkurence, ale já osobně jsem této značce zůstal věrný a na tom nic měnit nehodlám.

Resident Evil: Revelations 2


Předpokládám, že Residenta představovat nemusím. Zombíci, málo nábojů, kytičky, však to znáte...

Capcom - král všech remasterů, na PS4 vydal hned několik Residentů. Jeden z nich se však dá hrát skrze split-screen. Konkrétně jde o Resident Evil: Revelations 2. Pokud překousnete nešťastně zvolené zobrazení split-screenu, kdy přicházíte o část obrazu, jedná se o solidní co-op záležitost.

Rayman: Legends


Už jsem ho zmínil v úvodu a nemůžu ho vynechat ani v mém pomyslném TOP seznamu. Pro někoho může být Rayman: Legends jen další hrou pro děti. Pro mě je však hrou s nádherným vizuálem a s perfektně vymyšlenými mechanikami.

Toto byla také první hra, kterou si se mnou zkusila i má přítelkyně a vlastně je to hra, která ji k hraní přivedla.

Diablo 3: Reaper of Souls


Jako poslední hru musím zmínit samotného krále gaučového hraní na PS4 - Diablo: Reaper of Souls. Desítky hodin, které jsme s kamarády utopili v této hře mluví za vše. To, že jsem hru dohrál 6x s 5ti různými lidmi je sice na pováženou, ale nelituji jediné minuty.

Musím především ocenit výborný port na konzole, díky kterému se hrá ovládá perfektně a myš bude to poslední, co vám při hraní bude chybět.

Vaše názory

Tak jak se vám libí můj seznam? Souhlasíte s některými hrami nebo máte své favority? Podělte se do komentářů! Zdar gaučovému hraní, nás nedostanou!

Tisk
Hodnocení:
( Zbývají 3 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Můj první blog - Nejlepší gaučové hry pro 2 a více hráčů
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
hunterak   1x   Za mě Overcooked a Trick Towers :)hunterakhunterak34197    21.6.2017 18:13 hunterak

Za mě Overcooked a Trick Towers :)

Cmuch    Přidal bych ješte nějakou akčnější :gun: hru jako třeba Borderlands 1-2. :-DCmuchcmuch73226    13.6.2017 15:39 Cmuch

Přidal bych ješte nějakou akčnější :gun: hru jako třeba Borderlands 1-2. :-D

Draper (Pro hodnocení musíte být přihlášen)  4x   Já bych přidal ještě nějakou bojovku u těch se bavíme nejvíc.Draperdraper18948    6.6.2017 17:57 Draper

Já bych přidal ještě nějakou bojovku u těch se bavíme nejvíc.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

O autorovi blogu

Narw
Autor o sobě zatím neuvedl více informací.
Založit herní BLOG